Spódnica w panterkę

Spódnica w panterkę

Można je kochać lub nienawidzić, uważać za kicz lub za ponadczasowy trend. Jedno jest pewne – stroje w zwierzęcy print, czy też stylizacje z dodatkami w panterkę przyciągają uwagę, nie pozostawiając nikogo obojętnym.

Dziewczyna z gazetą

Zwierzęce motywy królują w modzie już od lat trzydziestych XX wieku, zawdzięczając swoją renomę filmowi o Tarzanie. Jednakże szczególne miejsce w sercu dla tego patternu od zawsze mieli ludzie z wyższych sfer, szlachetnie urodzeni. Używali oni dodatków w zwierzęce skóry jako symbolicznego trofeum podkreślającego ich status i bogactwo. Znaczenie, które dzięki szlachcie i dworzanom nabrała zwierzęca skóra na strojach napędza szaloną popularność tego wzoru do czasów obecnych.

Dziewczyna z gazetą

Ubierając na siebie zwierzęcy nadruk wygląda się zawsze świeżo, odważnie i wyjątkowo. Wzornictwo to, zdaniem stylistek modowych, kojarzy się przede wszystkim z szykiem, egzotyką i wyrafinowaniem. To taki dotyk luksusu w naszej casualowej szafie.

Dziewczyna w żółtych okularach

Zestawiając spódnicę midi w czarno-złote cętki z sierści lamparta z miodową swobodną bluzą, zmieszałam wyrafinowanie z prozaiczną codziennością. Tak jak w życiu, gdy obowiązki mieszają się z przyjemnościami, a tydzień pracy z wytchnieniem w weekend, wyszła z tego życiowa całość. Zbudowana na bazie słonecznych kolorów i zaprezentowana w promieniach słońca stałą się idealną propozycją na tegoroczną wiosnę.

Dziewczyna w opasce

Stylizacja modowa nie może być banalna, trzeba mieszać style i łamać schematy, aby powstał nietuzinkowy look. Dlaczego zatem nie pokusić się o typowo letnie dodatki jakimi są żółte okulary przeciwsłoneczne i koszykowa torebka? Zainspirowała mnie do stworzenia tego zestawu majowa ciepła pogoda.

Jeszcze tylko czarne wygodne krótkie kowbojki oraz miodowa opaska na włosy i strój jest kompletny.

Spódnica w panterkę

Jeśli chcecie przypomnieć sobie inne panterkowe propozycje, które zamieszczałyśmy na naszym blogu, zapraszamy tu:

http://www.girlsinheels.pl/leopard-audi-a8/, http://www.girlsinheels.pl/leopard-love/.

Bluza – Wood Wood

Spódnica – H&M

Botki – Pepe Jeans

Opaska – Zara

Okulary – Polaroid4 thoughts on “Spódnica w panterkę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *