Miejski look w zielonej spódnicy

Miejski look w zielonej spódnicy

Zieleń jest bardzo wdzięczną barwą do tworzenia stylizacji. Jako dominujący w przyrodzie kolor, dobrze się czuje praktycznie w każdym towarzystwie. Zatem połączenie z jagodową bluzą, na pierwszy rzut oka dosyć odważne, wydaje się być jak najbardziej naturalne. Przecież to oczywiste, że w podobnej kolorystyce znajdziecie wiele przykładów kwiatów czy owoców. Warzywa też się takie znajdą. Jest smacznie, pięknie i dodatkowo energetycznie.

Kobieta na przejściu dla pieszych

Od mojej zielonej spódnicy midi, uszytej z gładkiego materiału, bije metaliczny blask. Doskonale zatem pasują do niej dodatki o luksusowej aurze, typu szpilki z wężowym printem czy ciemnozłota kopertówka. Takie zestawienie, połączone z prostą białą koszulą, stanowi iście elegancki look, nadający się do biura.

Kobieta w jagodowej bluzie i zielonej sukience

Jagodowa sportowa góra sprawia natomiast, że cały outfit nabiera cech tak pożądanego obecnie stylu street casual. Dodaje zadziorności i powiewu szaleństwa, utożsamianego z młodością. Napis na bluzie, traktujący o szybkim przemijaniu tego co dobre, to takie memento dla nas wszystkich, by cieszyć się z każdej pięknej chwili.

Kobieta w bluzie z napisem Going going gone

Matka natura, tworząc inspirację do mojego dzisiejszego zestawu, nie działała oczywiście przypadkowo. Jagoda i zieleń tworzą bowiem na kole barw komplementarne połączenie barw III rzędu (a barwy III rzędu to zmieszane barwy podstawowe z pochodnymi). Harmonijny dobór kolorów w ubiorze jest szalenie istotny, gwarantuje bowiem dobry nastrój, który umili nam cały dzień.

Kobieta w okularach przeciwsłonecznych stoi na chodniku pochylona

Zielony kolor jest jednym z najwdzięczniejszych do noszenia. Każda kobieta, zdaniem modowych stylistek, znajdzie idealny dla siebie odcień, który z przyjemnością będzie mogła nosić przez wszystkie sezony roku. Na naszym blogu modowym pojawiają się od czasu do czasu stylizacje prezentujące zieloną barwę, a dziś chciałabym szczególnie przypomnieć dwie z nich: http://www.girlsinheels.pl/zielona-marynarka/ i http://www.girlsinheels.pl/wiosenna-stylizacja-z-sukienka-w-kwiaty/

Zachęcam Was wszystkie do jak najczęstszego korzystania z dobrodziejstw tego pełnego nadziei i radości koloru.

Kobieta trzyma w rękach złotą kopertówkę

Spódnica – Zara

Koszula – Benetton

Bluza – Wood Wood

Szpilki – Högl

Torebka – Parfois

Okulary – Zara

Kolczyki – Mango

Kobieta w jagodowej bluzie i okularach przeciwsłonecznych


4 thoughts on “Miejski look w zielonej spódnicy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *