Stylizacja z sukienką w kwiatowo-orientalne wzory

Stylizacja z sukienką w kwiatowo-orientalne wzory

Na naszym blogu modowym 30+ dziś panuje nastrój iście wiosenny. Jest bardzo marcowo i świątecznie, obchodzimy bowiem nasze kobiece święto. 🙂

Humor dopisuje, pogoda także, a wolna niedziela pozwala na uciechy slow przy pysznej kawce. Wskoczyłam zatem w moją ulubioną ostatnio stylizację i pospacerowałam po Poznaniu, wieńcząc przechadzkę w popularnej kawiarni.

Blog modowy 30+ Stylistka modowa, stylizacje modowe

Granatowy płaszcz z ortalionu z wiązaniem w pasie łączy w sobie szyk kroju i wygodę noszenia. Miękki i lekki uchroni od wiatru i nieuciążliwej mżawki, dodając przy tym szyku stylizacji.

granatowy płaszcz

Płaszcz jest także doskonałym tłem do granatowej sukienki z motywami kwiatowo – orientalnymi. Łódkowy dekolt, rękawki podwinięte do 3/4, opalizujące elementy wzorów i lekka transparentność materiału – wszystkie te cechy sprawiają, że od tej sukienki trudno oderwać wzrok. Czuję się w niej jak w drugiej skórze. 😉

okulary

Dopełnieniem stylizacji są białe okulary przeciwsłoneczne i biała skórzana torebka ze srebrnymi dodatkami. Biel dodatków pięknie wzbogaca intensywny granat ubrań.

biała torebka

Cieliste szpilki nie są może dobrym pomysłem na długie spacery, jednakże z okazji kobiecego święta kokieteryjnie podkreślają żeński pierwiastek.

granat

Korzystając z okazji chciałabym wraz z Riną życzyć wszystkim uroczym Kobietom, nie tylko Modowym Stylistkom 😉 , by ten dzień był szczególnie radosny i przyniósł siły oraz uśmiech na nadchodzące tygodnie.

szpilki

Płaszcz – Gerry Weber

Sukienka – S. Oliver

Torebka – Ochnik

Szpilki – Venezia

Okulary przeciwsłoneczne – Tommy Hilfiger7 thoughts on “Stylizacja z sukienką w kwiatowo-orientalne wzory”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *