Angielski styl

Angielski styl

Angielski styl w modzie to przede wszystkim kolory ziemi: brązy, beże, khaki, zielenie, szarości, a także odcienie niebieskiego i granatu.

Dzisiejsza stylizacja jest niewymuszona: klasyczna i wygodna. Udowadniam nią,  że połączenie kolorów z pozoru nudnych nie musi być nieciekawe. Największą rolę mogą odegrać dodatki. W tym przypadku czarne skórzane oficerki i awiatory.

Ciepłe spodnie w kratę są z domieszką wełny, niebieska koszula z teksasu oraz krótka kurtka obszyta futerkiem uzupełniają tylko stylizację.

Nie bez znaczenia jest też samochód – piękne Audi 100, synonim niemieckiej solidności i niezawodności sprzed kilkunastu lat.

Jego duży 570 litrowy bagażnik  pomieści zakupy każdej kobiety. Ten model został ochrzczony mianem „cygara” ze względu na charakterystyczną sylwetkę. Posiada on płaską przednią szybę, która jak na tamte czasy zapewniła mu niespotykany w samochodach seryjnych współczynnik oporu powietrza. Stylowe Audi 100 z lat 80-tych jest dobrym wyborem na przejażdżkę po mieście, a prezentowany strój na pewno sprawdzi się w zimny grudniowy dzień.

Kurtka – C&A

Koszula – GAP / Zalando

Spodnie – Zara

Pasek – Zara

Oficerki – Venezia

Torebka – Selected Femme / Zalando

Okulary – H & M

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Audi 100, który udostępnił samochód do sesji.6 thoughts on “Angielski styl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *