Popołudnie w kawiarni – elegancka stylizacja z kolorową koszulą

Popołudnie w kawiarni – elegancka stylizacja z kolorową koszulą

Latem dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, wymykamy się z ram naszych domostw i korzystamy z dobrodziejstw pogody.

Jak grzyby po deszczu powstają nowe miejsca, w których można miło poprzebywać, a restauracje i kawiarnie przodują w wyścigu o uwagę przechodniów. 🙂 Spacerując po okolicy postanowiłam przycupnąć przy stoliku należącym do pięknej kawiarenki znajdującej się na uroczym dziedzińcu zamkowym i skorzystać z letniego menu.

Przeurocza sceneria i przesympatyczna pogoda sprawiły, że zdjęcia do dzisiejszego outfitu przebiegły w przyjemnej atmosferze i prace zwieńczył sympatyczny dla oka efekt. Miłe spędzenie popołudnia w kawiarni gwarantuje odpowiednio dobrany strój, powinien być ładny i efektowny, acz niezobowiązujący.

Cel ten osiągnęłam ubierając skórzaną wąską spódnicę, która dodała mi szyku i sprawiła, że czuję się bardzo kobieco. Doskonale dopasowane do klimatu są przepiękne czarne szpilki z zamszowymi paseczkami i kolorystycznie odpowiadająca im elegancka torebka.

Czarny zestaw przełamuje multikolorowa koszula z przewodnimi akcentami w kolorach niebieskich i fioletowych, wykończona na plecach ciekawą koronką. To jaki wybór na dziś – kawka, czy lampka białego wina? 😉

Koszula – Desigual

Spódnica – Montego

Szpilki – Zara

Torebka – Christian Laurier

Makijaż do zdjęć wykonany został przez Martynę Winiarską. Serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy na instagram Martyny: https://www.instagram.com/winiarska_makeup/5 thoughts on “Popołudnie w kawiarni – elegancka stylizacja z kolorową koszulą”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *