Women’s Day

Women’s Day

Dzień Kobiet przez niektórych uważany jest za PRLowski przeżytek, kojarzący się z czerwonymi goździkami. 😉 Dla nas to kolejna po urodzinach, imieninach i walentynkach przyjemna okazja do świętowania.

Kobiecość w dzisiejszych czasach przechodzi dewaloryzacje. Zmieniają się trendy i gusta kobiet. Natomiast dla mężczyzn atrybutami kobiecości niezmiennie są: delikatność, subtelność w zachowaniu, wrażliwość, ciepło i klasa.

Jakie cechy wyglądu są obecnie uważane przez panów za kwintesencję kobiecości? Otóż cały czas te same 🙂 Szpilki, sukienki, długie włosy, czerwone usta czy paznokcie; co nie oznacza, że kobieta w krótkich włosach czy garniturze nie może prezentować się kobieco. Liczy się całość: ubranie, sposób poruszania się, mówienia – to właśnie ten miks dodaje nam sex appealu. Spędzamy czas na przeglądaniu sklepów internetowych, chodząc po centrach handlowych w poszukiwaniu fajnych ciuchów, pięknej bielizny, a mężczyźni to doceniają, nawet jeśli nie mówią nam tego wprost, ponieważ większość facetów odbiera to na poziomie podświadomym.

Moja dzisiejsza stylizacja jest klasyczna. Delikatnie rozkloszowany płaszcz w kratę, bawełniana sukienka, popielate szpilki i torebka kuferek. Do tego zwariowane kolczyki i bukiet kwiatów. Kobieta niech będzie kobieca, bo to stan umysłu. I tego właśnie sobie i Wam życzymy z okazji Dnia Kobiet.

Płaszcz – Mango

Sukienka – Mohito

Pasek – Gino Rossi

Torebka – Primamoda

Szpilki – Gino Rossi

Kolczyki – F&F Fashion

Kwiaty do zdjęć dostarczył nasz kwiatowy partner – Bart Kwiaty Sp. z o.o. – pięknie dziękujemy!9 thoughts on “Women’s Day”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *