Winter Date

Winter Date

Niezależnie czy za oknem świeci słońce, czy mrozi wiatr, bywają w naszym życiu sytuacje, w których pragniemy wyglądać elegancko i kobieco. Jedną z nich jest randka w centrum – przecież nie zrezygnujemy z niej tylko dlatego, że słupek rtęci wskazuje -1 ;).

drzwi

Z pomocą przyjdzie nam klasyczny zestaw – prosty płaszcz i dodatek w postaci szala. Może nie jest to najcieplejsza wersja jesienno-zimowego stroju, jednakże będziemy się dobrze prezentować, a mroźne powietrze doda nam jeszcze rumieńców.

Płaszcz, który mam na sobie swoim klasycznym krojem podkreśla wyjściowy charakter stroju, a jego śmietankowa barwa doskonale odbija się od ciemnych włosów i śniadej karnacji. Zapewnia minimum ciepła i maksimum szyku.

Doskonałym elementem uzupełniającym jest zielono – miodowa apaszka, ożywiająca całość i bardzo dobrze współgrająca kolorystycznie z miodową sukienką.

Sukienka o kroju A i z hiszpańskim dekoltem uszyta jest z aksamitnego miękkiego materiału, przez co nabiera przytulnego i ocieplającego wizerunek charakteru.

 

Całość stroju dopełniają klasyczne czarne szpilki i poręczna torebka – kuferek.

A kwiaty ? – to oczywiście kwintesencja udanej randki dla każdej kobiety. 😉

Płaszcz – Mango

Sukienka – Mohito

Buty – Mango

Torebka – Kazar

Apaszka – no name

Serdeczne podziękowania dla naszego partnera kwiatowego – firmy Bart Kwiaty7 thoughts on “Winter Date”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *