Wild Harley Davidson

Wild Harley Davidson

Jestem szalona i kocham szaleństwo w innych. Zew przygody, adrenalina, legenda – wszystko to kojarzy mi się z piękną dwukołową maszyną Harleyem – Davidsonem!

girlsinheels-harley-davidson-1

Tak, właśnie dziś miałam okazję przejażdżki motocyklem, który widzicie na zdjęciach! Moc pode mną, głośny warkot silnika, świst wiatru podczas jazdy daje poczucie wolności w sercu i zwiastuje niesamowite przeżycia! Radość i czysta przyjemność, zupełnie inna od jazdy samochodem!

girlsinheels-harley-davidson-3

Mój strój na motor jest wygodny i niekrępujący – najlepiej sprawdziły się w tej roli moje ukochane jeansy i kultowa czarna ramoneska. Rozsławiony przez Marlona Brando w filmie „The wild one” pierwowzór tego fasonu, czyli skórzana motocyklowa kurtka Perfecto z 1928 roku zaprojektowana przez jednego z założycieli Schott NYC należy już do kanonu mody. Ci sami bracia Schott zaprojektowali także kolejne modele m. in. bardziej nowoczesny już Café racer style jacket, który miał na sobie Peter Fonda w produkcji „Easy Rider”. Właściwie i Perfecto i Cafe to moje typy, które nie straciły na popularności do dziś i pasują do wielu stylizacji. Nie tylko motocyklowych!

girlsinheels-harley-davidson-4
Kolejnym elementem jest czerwona bandamka, która dodaje kolorytu całości, ale tez chroni usta przed wiatrem.

girlsinheels-harley-davidson-5

Lubicie jazdę na motocyklu, a może któraś z Was jest motocyklistką ?

Kurtka skórzana – Stradivarius

T-shirt z krótkim rękawem – kolekcja basic Tchibo

Jeansy – kolekcja slim fit Tchibo

Buty – Ecco, model Aimee

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *