Popielaty płaszcz wiązany w pasie

Popielaty płaszcz wiązany w pasie

Jesienna aura sprzyja nostalgii, a na nostalgię najlepsze są spacery na świeżym powietrzu. Wystarczy ciepły płaszcz, książka do torebki i już mogę aktywnie spędzić przedpołudnie w najpiękniejszym poznańskim parku.

Na ławce w parku

Rześkość i chłód jesiennej przechadzki nieco mi ociepli szary wełniany płaszczyk , który dodatkowo jest bardzo wygodny i stylowy. To mój ulubieniec, w którym czuję się naprawdę doskonale. Jest długi, wiązany w pasie i ma pięknie układający się kołnierz.

Sołacz

Spokojny kolor okrycia ożywia energetyczny magentowy sweterek, intensywny róż to doskonały akcent idealnie komponujący się z bazową szarością.

Stylizację uzupełniają szare proste spodnie z elastycznego materiału, czarne wygodne mokasyny z frędzlami oraz komin z nadrukiem w serduszka.

Mokasyny

Spacerując i podziwiając piękną sołacką przyrodę znajduję czas na chwilę relaksu na ławeczce i przejrzenie ciekawej lektury – portretu stolicy Francji przedstawionego oczami jej słynnych mieszkańców. „Mój Paryż” Alessandry Mattanzy to książka odkrywająca nowe miejsca i nieznane wcześniej tajemnice najbardziej fascynującego miasta w Europie.

Kobieta z książką

Park i książka to dla mnie idealny zestaw na umilenie jesieni, ale chętnie poznam Wasze sposoby na listopadowo / grudniowy splin.

Na ławce

Płaszcz i spodnie – Zara

Sweterek – C&A

Buty – Primamoda

Torebka – Reserved

Komin – no name

Książka – ” Mój Paryż” Alessandra Mattanza2 thoughts on “Popielaty płaszcz wiązany w pasie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *