Święta, święta

Święta, święta

Tegoroczne Boże Narodzenie będzie inne niż zazwyczaj. Spokojniejsze, trochę mniej obfite, w wąskim gronie. Pomimo wielu obostrzeń i zakazów czeka nas jednakże magiczny czas, w którym radość z przebywania z najbliższymi odsunie troski i smutki na dalszy plan.

Dziewczyna przy stole

Niektórzy z nas zobaczą się z rodziną tylko online, inni utkną w miejscach, w których się nie spodziewali, dlatego w tym roku szczególnie warto docenić to co mamy. Pielęgnujmy w sobie wdzięczność i cieszmy się z małych rzeczy. Tylko w taki sposób zachowamy pogodę ducha w tym trudnym pandemicznym czasie.

Dziewczyna z figurką renifera

Tym razem szczególnie warto się postarać o każdy, nawet najdrobniejszy aspekt świętowania, poczynając od pięknego przystrojenia domu, poprzez kuchenne smakowitości, nie zapominając oczywiście o uroczystym stroju.

Proponujemy Wam skupienie się na klasyce, eleganckiej sukience o prostym kroju lub wizytowej koszuli. Według modowych stylistów, jak również zgodnie z zasadami savoir – vivre, ubiór powinien być odświętny, nawet nieco wieczorowy.

Dwie dziewczyny przy stole

Sukienka Riny w kolorze butelkowej zieleni pięknie koresponduje ze złotymi dodatkami, jednocześnie akcentując poprzez swoją barwę wyjątkowość Gwiazdki. Jej długość korzystnie podkreśla zgrabne nogi, a rękawy z ozdobnymi marszczeniami dodają splendoru.

Dziewczyna z kawą

 Jane natomiast ma na sobie wzorzystą koszulę z lejącego materiału w kolorze lazurowym. Wykończenie kołnierza ze stójką oraz dodatkową kokardą sprawia, że można nosić ją na dwa sposoby. Do bluzki dobrana została elegancka ołówkowa spódnica ze sztucznej skóry w ciemniejszej o kilka tonów barwie lazuru.

Świąteczny stół

Tak odświętnie ubrane, chciałybyśmy poczęstować Was pierniczkami i złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt, pełnych nadziei na szybki powrót do normalności, a także dużo siły i odporności, by przetrwać kolejne ciężkie zimowe tygodnie.

Jeśli chcielibyście przypomnieć sobie wcześniejsze świąteczne wpisy z naszego bloga, to zapraszamy:

http://www.girlsinheels.pl/merry-christmas/, http://www.girlsinheels.pl/x-mas-time/.

Świąteczne pierniki

Rina:

Sukienka – Fashion Union

Szpilki – Venezia

Zegarek – Tissot

Jane:

Koszula – Wólczanka

Spódnica – Orsay

Szpilki –  Oxitaly4 thoughts on “Święta, święta”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *