Świąteczny spacer

Świąteczny spacer

Trzeci dzień świętowania przed nami, dlatego proponuję Wam wstać od suto zastawionych stołów i ruszyć na energiczny spacer. Tym bardziej, że pogoda dopisuje, przynajmniej w Poznaniu.

Dziewczyna na sankach z prezentami

Ostatnio moim ulubionym miejscem do spacerowania jest okolica jeziora Rusałka. Można tam porządnie się dotlenić i z łatwością spalić świąteczne kalorie, pooglądać piękną przyrodę i jednocześnie podziwiać członków klubu Morsów w akcji. To również miejsce, gdzie napijesz się pysznej kawy lub grzanego wina na wynos i z pewnością spotkasz wielu znajomych poznaniaków.

Dziewczyna w czerwonej czapce

Możesz przez przypadek natknąć się również na pewnego Pana z Laponii, który rozdaje serdeczności. Dzięki takiej niespodziance powstało wesołe zdjęcie do naszego modowego bloga. 😉

Dziewczyna z Gwiazdorem

Na spacer najlepiej ubrać się wygodnie i ciepło, oczywiście wypadało by jednocześnie wyglądać stylowo. Warto też postarać się o jakiś akcent w świątecznym kolorze, by rozweselić cały outfit.

W moim przypadku jest to wesoła czerwona czapka z pomponem – pięknie harmonizuje ze świątecznymi dekoracjami z restauracji Żuk, widocznymi na zdjęciach.

Dziewczyna przy samochodzie wypakowanym prezentami

Zgodnie z opinią wielu modowych stylistek, do czerwieni najlepiej pasuje granat, dlatego też mam na sobie klasyczny płaszcz w tym kolorze. Pod nim natomiast skrywa się piękna sukienka w łączkę o rozkloszowanym kroju. Nie chcąc by zmarzły mi ręce, założyłam granatowe rękawiczki, odcień jaśniejsze od wierzchniego okrycia. Natomiast wiedząc, że czeka mnie kilkukilometrowa przechadzka, do sukienki dobrałam wygodne oficerki na dwucentymetrowym obcasie.

Dziewczyna z figurką jelonka

Przypominam Wam przy okazji kilka postów z naszego bloga dotyczących spacerów – może zmotywują Was jeszcze bardziej do wyjścia z domu: http://English Pointer i stylizacja na spacer z psem w chłodny dzień i https://www.girlsinheels.pl/stylizacja-na-spacer-w-sadzie/.

Życzymy Wam dalszego miłego świętowania i zapraszamy na kolejne wpisy!

Dziewczyna w sukience w kwiatki

Płaszcz – Gerry Weber

Sukienka – Naoko Store

Kozaki – Gino Rossi

Torebka – Venezia

Czapka – Orsay

Rękawiczki – Wittchen4 thoughts on “Świąteczny spacer”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *