Stylizacja z szalonym różem

Stylizacja z szalonym różem

Różowy kolor to kwintesencja kobiecości. To podkreślenie wszystkiego, co słodkie i cukierkowe. To skojarzenie z radością, szczęściem i odwołanie się do ukrytej w nas głęboko małej księżniczki. 😉

Stylizacja sportowa z różem
3

W damskiej modzie różowy występuje nieprzerwanie od lat 40. XX wieku. Wcześniej kojarzony był bowiem z mężczyznami ponieważ symbolizował siłę i pasję, atrybuty prawdziwego faceta. Później potwierdzono naukowo, że kobiety mają wrodzoną słabość do tego koloru, częściej decydują się na jego zakup i tym sposobem różowy przemysł fashion ruszył pełną parą. Ku uciesze wszystkich modowych stylistek.

Stylizacja sportowa z różem

Pierwsze myśli, które kołaczą nam się w głowie, gdy widzimy kolor różowy to infantylny romantyzm. Jednak róż w modowych stylizacjach może dawać różne, nieoczekiwane wręcz efekty. Potrafi być radosny i zawadiacki, młodzieżowy i wytworny, naiwny, a także niesamowicie zmysłowy. Wszystko zależy od wyobraźni i odwagi osoby go noszącej.

W mojej dzisiejszej stylizacji róż podkreśla dziewczęcość i szaleństwo. To furtka do krainy marzeń, w której równocześnie mogę być ratowniczką ze Słonecznego Patrolu, sławnym DJem na letnim festiwalu, czy naiwniakiem piorącym cukierkowe pieniądze. 😉

Mogę też poprosić Fortunę, by szczęśliwie zakręciła dla mnie swoim kołem.

Każde z tych marzeń spełnia (na chwilę oczywiście) poznańskie Be Happy Museum, które warto chociaż raz odwiedzić. Niejeden blog modowy może tam znaleźć pole do inspirujących zdjęć.

Bluza – Sinsay

Jeansy – Zara

Sneakersy – Diadora

Opaska – H&M2 thoughts on “Stylizacja z szalonym różem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *