Red Fall

Red Fall

Piękno tegorocznej  jesieni stanowi niepowtarzalne tło do zdjęć czerwono – pomarańczowej stylizacji z  kolekcji Gerry Weber. Intensywna barwa żakietu oraz elementów koszulowej bluzki fantastycznie koresponduje z rudo-brązowo-żółtym dywanem z opadłych liści. Gdy dodamy do tego słoneczną pogodę panującą podczas sesji, mamy gotowy przepis na dobre samopoczucie. 😉

Gerry Weber

Marynarki są obowiązkowym elementem każdej garderoby. Mój czerwony żakiet to może niewielka ekstrawagancja kolorystyczna, jednakże bardzo efektowna, dlatego lubię czasem się na nią skusić. Dzięki fasonowi z zaznaczoną talią oraz ślicznym czarnym guzikom wygląda doskonale także wtedy, gdy noszę go w luźny sposób, nie zapinając.

red fall

Czarne spodnie o sportowym kroju i optymalnym dopasowaniu cały swój urok zawdzięczają czerwono – białym lampasom, które dodatkowo zapewniają optyczne wysmuklenie. Pięknie prezentują się zestawione z czerwonymi szpilkami.

Lampas

Koszulowa  bluzka ze wzorem w jaskrawe kwiaty ożywia zestawienie i wygląda wspaniale na tle delikatnie połyskującej wiskozy. Ciekawym elementem jest czerwono- biały pas w jej dolnej części, łączący się „tematycznie” z lampasami na spodniach.

Gerry Weber

Torebka o perłowym kolorze ze srebrnymi wykończeniami to dodatkowy piękny element, niezbędny dla całego outfitu.

Gerry Weber bag

Strój klasyczno – elegancki, nie musi być banalny, może zaskoczyć nieoczywistą kolorystyką, modnymi wykończeniami lub użyciem ciekawych wzorów.

Gerry Weber

Żakiet – Gerry Weber

Spodnie – Gerry Weber

Koszula – Gerry Weber

Szpilki – Venezia

Torebka – Gerry Weber

 

 1 komentarz odnośnie “Red Fall”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *