Ready to take off – F16

Ready to take off – F16

Militarne motywy są bardzo popularne w modzie, ale także burza medialna dotycząca francuskich helikopterów nie pozwala zapomnieć o wojskowym temacie. Chcąc być na bieżąco z wojskowymi trendami chciałabym Wam pokazać moją fascynację kolorem khaki, który śmiało można porównać do czerni i granatu jako kolorów bazowych.

Miałam niedawno przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej sesji zdjęciowej przy naszych F16 należących do Polskich Sił Powietrznych. Miłość do mody i lotnictwa wojskowego przywiodła mnie w pobliże tego nieosiągalnego dla wszystkich świata.

girlsinheels-f16-3

Możliwość bliskiego kontaktu z myśliwcem F16, wcielenie się w rolę pilota i sposobność poznania osobiście klimatu znanego z kultowego filmu Top Gun, sprawiły, że do dziś czuję ekscytację i chciałabym się nią z Wami podzielić!

girlsinheels-f16-4

Przeistaczając się w postać Military Girl chciałam przede wszystkim wyeksponować możliwości, jakie daje kurtka typu parka. Historia parki w lotnictwie zaczęła się w roku 1958 od modelu N-3B przeznaczonego dla załóg bombowców amerykańskich powietrznych sił strategicznych. Była to ocieplana wewnątrz kurtka, z warstwą zewnętrzną wykonaną z nylonu w kolorze Sage Green. Ważnym elementem parki był zintegrowany kaptur obszyty futrem oraz system obszernych kieszeni zapisanych na napy. Wersja mojej parki jest lżejsza, to kurtka na okres przejściowy z płótna bez kaptura z charakterystycznymi kobiecymi naszywkami. Ubrana do czarnych szpilek i okularów awiator świetnie eksponuje nogi, daje poczucie siły i dodaje pewności siebie.

girlsinheels-f16-5

Potęga i piękno myśliwca oraz mężczyźni w mundurach, posiadający ponadprzeciętną umiejętność pilotowania F16 pokazują że military to nie tylko styl mody, to styl życia.

girlsinheels-f16-6

Parka – no name

Szpilki – Badura

Bransoletki – Esprit

Okulary – H&M8 thoughts on “Ready to take off – F16”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *