Postcards

Postcards

Kartki pocztowe wysyłane z życzeniami, gratulacjami czy pozdrowieniami dziś odeszły prawie do lamusa. Zastąpiła je uproszczona mniej osobista wersja życzeń przekazywanych wirtualnie. Obserwuję te zmiany ze smutkiem, ponieważ celebrowanie ważnych chwil dzięki kartkom sprawia radość nie tylko adresatowi, ale także obdarowującemu. Nie ma nic przyjemniejszego, niż otrzymanie nieszablonowych i przemyślanych życzeń.

girlsinheels-postcards-rina-3

Uwielbiam dopasowywać wzór do okazji i osobowości jubilata. Dobrze dobrana kartka może być doskonałym uzupełnieniem prezentu stanowiąc piękną oprawę.

girlsinheels-postcards-rina-4

Minimalistyczne wzory, pięknie wykończone na kartkach nadają się również do oprawienia w ramki. Obecnie można znaleźć wiele serii wzorniczych lub ciekawych inspirujących myśli, przedstawionych w lekkiej graficznej oprawie.

girlsinheels-postcards-tea

Kartki przedstawione na zdjęciach pochodzą ze sklepu internetowego Tchibo, kolekcja „paryski szyk” i nadaj się na wiele różnych okazji. Zestaw jest uzupełniony o kolorowe koperty: czarne, złote, czerwone i białe.

girlsinheels-postcards-rina-2Pocztówki „paryski szyk” można nabyć tutaj: http://www.tchibo.pl/zestaw-kart-z-kopertami-p400091436.html

Sukienka i buty – Zara

 3 thoughts on “Postcards”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *