Ortalionowa spódnica

Ortalionowa spódnica

Tegoroczna zima pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji. W ciągu zaledwie jednego miesiąca raczy nas arktyczną aurą, jak i niemalże letnim klimatem. Nie pamiętam z poprzednich lat takiego lutowego kołowrotka. 😉

Nad zamarzniętym jeziorem

Jako osoba nie przepadająca za minusowymi temperaturami najczęściej uciekam od chłodu w ciepłe destynacje. Doceniam jednakże mroźne chwile, których piękno mogliśmy podziwiać kilka dni temu. Jestem tym bardziej pełna uznania, gdyż znalazłam na taką okazję odpowiedni outfit.

Dziewczyna w ortalionowej spódnicy

Odkryciem sezonu jest bowiem dla mnie sportowa ortalionowa spódnica, nowa ulubiona rzecz w mojej garderobie. Chroni przed zimnem najwrażliwsze partie nóg, a przy tym nie krępuje ruchów jak długa kurtka. Przy stylowym wyglądzie spełnia zatem ważne użytkowe funkcje. Bonusem jest możliwość noszenia jej dwustronnie (rewers wykonano w kolorze białym).

Dziewczyna w zimowym krajobrazie

Do spódnicy dobrałam identyczną w barwie i rodzaju materiału ciepłą ortalionową kurkę, a także wygodne legginsy. Ciemna barwa moich ubrań doskonale kontrastuje z bielą śniegu skrzącego na zamarzniętej tafli jeziora.

Dziewczyna na zamarzniętym jeziorze

Czapka z pomponem dodaje stylizacji uroku, a błyszczące kosmiczne śniegowce są w tym looku wisienką na torcie. Stylistki modowe poświęciły ostatnio sporo uwagi temu rodzajowi obuwia. Tym samym mroźna zima odcisnęła swoje piętno na ulicznym stylu.

Śniegowce Venezia

Nasz blog modowy nie ma zbyt wielu propozycji ze śniegiem w tle, zachęcam jednak do zapoznania się z następującymi wpisami: http://www.girlsinheels.pl/green-classic-cut/ i http://www.girlsinheels.pl/raspberry-cherry/.

Dziewczyna w kolorowej czapce

Kurtka – Ambercrombie&Fitch

Spódnica – 4F

Legginsy – DKNY

Czapka – Elbrus

Śniegowce – Venezia

Nerka – Laura Ashley

Okulary – GF Ferre4 thoughts on “Ortalionowa spódnica”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *