Office Look

Office Look

Za oknem piękna złota polska jesień, słońce dopieszcza nas ostatnimi ciepłymi promieniami, natomiast w moim służbowym kalendarzu pojawiają się zakreślone na czerwono terminy targowe. Czas zatem przejrzeć garderobę i przygotować kilka oficjalnych strojów.

suit

Biznesowy look to nie tylko biała koszula i garsonka, można pozwolić sobie w pracy na odrobinę szaleństwa, jak np. czerwone szpilki czy pasek może w cętki – targowy dress code tego nie zabrania.

look far away

Dla mnie ważne jest ciekawe wzornictwo na koszuli, przełamujące trochę ascetyczną stylistkę. W moim look of the day wybrałam zatem koszulę w piękny granatowy motyw kwiatowy i zestawiłam ją z granatowym garniturem w prążek.

shirt

Koszulę mogę nosić zarówno sztywno zapiętą pod szyję (dodatkowo zestawiając ją z fikuśną kokardką z tego samego materiału) lub rozpiętą, tworzącą dekolt w kształcie V.

koszula

Garnitur damski to wyjątkowy przedmiot w szafie każdej kobiety. Jest w 100% elegancki a zarazem seksowny, dodaje kobiecie pewności siebie i podkreśla jej wewnętrzną siłę. Od zarania swoich dziejów był orężem w rękach kobiet, walczących o równe prawa, był „twarzą” emancypacji, zrównując kobiety z mężczyznami przynajmniej w kwestii noszenia wygodnych ubrań.

z telefonem

Dziś ważne, by garnitur był dobrze dopasowany, długość spodni może oscylować w okolicy 7/8, by móc pokazać zgrabne kostki, a marynarkę można być zapinać na haftkę. Prążki oraz wydłużony krój marynarki optycznie wyszczuplą sylwetkę, a czarne szpilki ze świecącej ozdobnej skóry typu peep toe dodadzą ubiorowi nieco zadziornego wyglądu.

buty

Jeszcze tylko ostatnie spojrzenie w terminarz i mogę biec przygotowywać kolejną służbową prezentację 😉

z terminarzem

Garnitur – H&M

Koszula – Lambert

Buty – Gino Rossi

Teczka – VIP

w okularach6 thoughts on “Office Look”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *