Noworoczny toast

Noworoczny toast

Sylwester upłynął w szampańskich nastrojach, rozpoczęliśmy karnawał – może nieco bardziej kameralnie niż zazwyczaj, bez wielkiego huku. Czas zatem na plany i podsumowania.

Niniejszym wznoszę uroczyście noworoczny toast, byśmy wszyscy wytrwali w swoich zamiarach i aby nasze cele udało się osiągnąć z łatwością i bezproblemowo. Niechaj ten rok sprzyja nam pod każdym względem, przynosząc ze sobą zdrowie, szczęście i dobrą passę.

Wznoszę toast

Stary i trudny rok, pomimo wielu ograniczeń wypadało pożegnać w eleganckim stylu, dlatego na finał 2020 zdecydowałam się włożyć czarną sukienkę z hiszpańskim dekoltem.

Dziewczyna w czarnej sukni

Sukienka ma przepiękne rozcięcie na całej długości, zgrabnie eksponujące nogę, jej górę natomiast zdobi ponętna koronka. Do tak szykownej kiecki pasują wyłącznie szpilki, najlepiej pięknie wyprofilowane. Taki wybór zatwierdzi każda modowa stylistka.

Dziewczyna ubrana na sylwestrowo

W tym monochromatycznym stroju jedynym kolorowym elementem jest ozdobne logo z połyskującymi kamieniami na torebce. To przepiękne cudeńko na srebrnym łańcuszku, dzięki swoim barwnym elementom pasuje do wielu jednobarwnych zestawień – czerwonych, granatowych złotych… Dopełnieniem stroju są srebrne kolczyki – gwiazdki.

Kieliszek szampana trzymany w ręku

Sylwester rządzi się swoimi prawami, jest to jedna z niewielu imprez w roku, na którą można przygotować szczególnie wytworny strój. Jeśli chodzi o szyk, tutaj sky is the limit, nawet na domowej imprezie. Zachęcam Was zatem do puszczenia wodzy fantazji i do przygotowania wystrzałowej kreacji na koniec tego roku. 😉

Dziewczyna z noworocznym kieliszkiem szampana

Ponieważ to także czas podsumowań, chciałam przypomnieć, jak zachęcałyśmy Was do zabawy w poprzednich latach: http://www.girlsinheels.pl/lets-party/ i http://www.girlsinheels.pl/new-year-eve-look/.

Dziewczyna w czarnej sukience z hiszpańskim dekoltem

Sukienka – Niumi

Szpilki – Oxitaly

Torebka – Valentino

Kolczyki – Karl Lagerfeld5 thoughts on “Noworoczny toast”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *