Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne

Nowy Rok – nowe postanowienia, nowe plany, ale także czas podsumowań. Wszyscy potrzebujemy chwili refleksji, aby uporządkować osiągnięcia i ukierunkować się na nowe działania.

Zakup kalendarzy na 2018 rok stał się dla nas dobrym pretekstem do spotkania i rozmowy o nowym grafiku blogowym. ????

Ostatni rok był dla nas bardzo pracowity, zarówno prywatnie jak i na naszej stronie. Pierwsze sześć miesięcy prowadzenia bloga było tylko próbą sił, czy nam się spodoba, jak to właściwie jest być blogerem. Rok 2017 dał nam wiedzę, jakie trudności można napotkać przy dobieraniu kolorów, ubrań, dodatków, makijażu, czy nawet samym pozowaniu. Nie spodziewałyśmy się także, że wybór miejsca na sesję może tak bardzo wpływać na odbiór stylizacji. Wszystko to składa się w jedną całość, daje efekt, który przychodzi Wam na końcu oceniać. Praca przy zdjęciach daje dużą świadomość swojego wyglądu, sylwetki, atutów jakie posiadamy, ale też odsłania bezwzględnie błędy stylizacyjne i totalne pomyłki, ponieważ czasem jeden element może zepsuć całą sesję.

Śmiało możemy powiedzieć, że blogowanie nam się spodobało i zdecydowanie zamierzamy działać dalej! Mamy nadzieję, że posty, które planujemy będą jeszcze ciekawsze. W najbliższym czasie zobaczycie nasze propozycje karnawałowe, jak również post dotyczący dobierania kolorów cieni przy makijażu oczu (każda z nas reprezentuje inny typ urody, co dodatkowo wzbogaci spostrzeżenia o ciekawe wnioski). Myślimy także o wpisie dotyczącym naszych typów sylwetek. Najbliższe tygodnie będą też pełne modowych inspiracji z zimowymi płaszczami. 🙂

Chcąc podziękować za ostatni Rok spędzony z Wami, składamy życzenia wszystkiego co najlepsze i do zobaczenia w 2018!

Rina

Sukienka – Zara

Szpilki – Gino Rossi

Kolczyki – Mango

Jane

Koszula – Wólczanka

Spodnie – Jobis

Szpilki – Mango

Kalendarze – Tkmaxx

Kubek z nosorożcem – Tkmaxx

Kubek z napisem – Rossmann8 thoughts on “Postanowienia noworoczne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *