Sylwestrowy Look

Sylwestrowy Look

Mija ostatni dzień Starego Roku, czas przywitać kolejny. Ostatnie dni to czas refleksji i podsumowań. Jesteście z nami już ponad 3 lata, aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie.

Dla nas rok 2019 był owocny – zawodowo i blogowo, co mogliście zaobserwować w postach – kooperacja z licznymi firmami i osobami prywatnymi, ale też ciężka praca. Na każdą sesję jedzie nasza niezastąpiona ekipa zdjęciowa, mnóstwo ubrań i butów, a także kosmetyki. Jesteśmy zależne od pogody, ale nauczyłyśmy się ryzykować i planować lepiej miejsca jak i scenerię.

Styl każdej z nas również ewoluował, co można zobaczyć porównując nasze stylizacje sprzed lat. Jedno pozostaje niezmienne – staramy się by nasz blog był ciekawy, dlatego urozmaicamy nasze looki nie tylko nowymi trendami, ale także zaskakującymi połączeniami kolorystycznymi, tak aby propozycje, które przedstawiamy nie były monotonne.

Mój dzisiejszy outfit to elegancka sukienka i prosty płaszcz z futerkiem. Dobrałam do tych elementów granatowe szpilki pod kolor cekinów oraz rajstopy w drobne groszki. Do tego prosta torebka, rękawiczki oraz fantazyjne okulary i jestem gotowa na dzisiejszy wieczór. Czy Wy już macie sylwestrowe kreacje? Nasze propozycje znajdziecie w postach: http://www.girlsinheels.pl/winter-love/ http://www.girlsinheels.pl/leopard-audi-a8/

Korzystając z okazji – jest to pewnie ostatni moment, kiedy można Was złapać przed dzisiejszą imprezą – składamy życzenia wszystkiego co najlepsze na nadchodzący Nowy Rok. Aby plany i marzenia zostały zrealizowane, a szczęście Was nie opuszczało!

Sukienka – Esmara

Szpilki – Intershoe

Rajstopy – Tezenis

Płaszcz – Zara

Okulary – Guess

Torebka – Venezia

Rękawiczki – Dents4 thoughts on “Sylwestrowy Look”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *