Mój Bourjois

Mój Bourjois

W świecie kosmetycznym istnieje kilka marek, do których jestem szczególnie przywiązana i nie wyobrażam sobie bez nich codzienności. Jedną z ulubionych jest bez wątpienia Bourjois – elegancka marka z historią, dbająca od zawsze o jakość  swoich produktów. Dziś kilka słów chciałabym poświęcić kosmetykom z jej oferty.

Jane i kosmetyki

Bourjois stawia na efekt, kobieta w kosmetykach tej marki czuje się jak diva. Nic dziwnego, bowiem historia Bourjois rozpoczyna się ponad 150 lat temu w paryskim światku artystycznym. Twórca marki, Joseph-Albert Ponsin, zaczynał swą przygodę jako producent produktów dla aktorów, sam z resztą (bez większych sukcesów) zajmując się aktorskim fachem. Na szczęście okazał się genialnym kosmetologiem.

Bourjois

Bourjois jako przyjaciel każdej damy jest pomocny w tuszowaniu niedoskonałości. Cudowny podkład Healthy Mix z witaminami C, E i B5 przykrywa dokładnie oznaki zmęczenia, wyrównuje koloryt skóry i pięknie wygląda na buzi, dodając jej blasku na długie godziny. Jego lekka konsystencja jest idealna na lato, a średnie krycie sprawia, że makijaż jest bardziej naturalny. Jeszcze jedną cechą wartą uwydatnienia jest przepiękny, delikatny zapach z lekką cytrusową nutą.

Healthy Mix

Bourjois od zawsze towarzyszy kobietom w walce o ich prawa. Lubi zatem wyrazistość, zarówno poglądów, jak i wyglądu. Najlepiej podkreśla to maskara Twist Up The Volume z innowacyjną przekręcaną szczoteczką, która za jednym kliknięciem wydłuża rzęsę po rzęsie, a za drugim pogrubia każdą i podkręca. Siła kobiety kryjąca się w jej spojrzeniu dostaje mocne wsparcie.

Rouge Edition

Bourjois jest marką do codziennego makijażu z fantazją, energią i kreatywnością. Takie też są jej produkty, czego przykładem jest paletka 8 cieni do powiek Les Nudes z przepiękną grafiką młodej damy na opakowaniu. Niebanalnie dobrane kolory, mocno napigmentowane i trwałe mienią się i iskrzą, pozostając na powiekach do 12 godzin. Każdy zawiera perłową poświatę i jest bardzo wydajny. Śliczne miedziane złoto, delikatny fiolet, subtelny brąz czy seledynowa zieleń to kolory, które nieczęsto widujemy w codziennych zestawach „nude”, dlatego można wyczarować z nich oryginalny makijaż. Ułatwi nam to panoramiczne lusterko z możliwością obrotowego ustawiania.

The Nude

Bourjois to także marka nowoczesna, wyprzedzająca swoje czasy. Przykładem popierającym powyższe stwierdzenie są doskonałe pomadki Rouge Edition Velvet, o których wspominałyśmy już na naszym blogu i dla których do tej pory nie możemy znaleźć godnego zastępstwa. Trwałość ich jest legendarna, konsystencja zadziwiająco wydajna, a do tego producent dokłada do palety co jakiś czas wspaniałe nowe kolory, jak na przykład makowy poppy days idealnie pasujący do zdjęciowej stylizacji.

Beautiful

Marka z tradycją, dbająca o każdy szczegół swojej oferty, wprowadzająca nowoczesne rozwiązania i od lat utrzymująca dobrą jakość – za to ją cenię i gorąco polecam.

Bourjois

Pomadki Rouge Edition Velvet „Don´t Pink Of It! „, „Poppy Days”

Podkład Healthy Mix

Mascara Twist up the volume

Cienie Les Nudes

Koszula Lambert4 thoughts on “Mój Bourjois”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *