Mroźne Walentynki

Mroźne Walentynki

Walentynki powstały chyba po to, by ocieplić nieco PR mroźnej zimy. 😉

Tak poważnie, to dla osób będących w związkach dzień ten jest miłym podkreśleniem łączącego ich uczucia i okazją do bycia dla siebie jeszcze bardziej czułym niż zazwyczaj. Większość z nas świętuje w tym pandemicznym roku w domach lub na spacerach, nielicznym udało się dostać do kina lub teatru, o restauracjach nie wspominając…

Dziewczyna w czerwonym płaszczu

Warto zatem podkreślić miłe chwile ubiorem, pysznym jedzonkiem i nastrojem. Przyjemna niespodzianka w postaci kartki lub słodkiego drobiazgu nikomu nie zaszkodzi. 😉

dziewczyna chowa się w swoim płaszczu

Ponieważ to dzień pełen romantyzmu,  postawiłam w ubiorze na czerwony look. Długa zwiewna sukienka w rubinowe róże z przezroczystymi rękawami właściwie „robi całą robotę”. Jest strojna i efektowna, dodatkowo łaskawa dla wielu figur. Kolor idealnie pasuje do mojego typu urody, wręcz rekomendują go wszystkie modowe stylistki. Teraz wystarczy nałożyć ozdobną opaskę do włosów i wsunąć eleganckie botki i w zasadzie jestem gotowa na walentynkową randkę.

Dziewczyna schodzi po schodach

Do sukienki dobrałam krótki płaszczyk w malinowym kolorze zapinany na 3 guziki i opatuliłam się ciepłym szalem. Gorąca miłość rozgrzewa, jednakże czasem należy ją wspomóc ciepłym ubraniem. Dyskretna czarna torebka na srebrnym pasku i walentynkowa kartka w dłoniach tworzą dopełnienie walentynkowego looku.

Dziewczyna w sukience w róże

Girls In Heels życzą Wam samych miłosnych uniesień w to cudowne miłosne święto i jednocześnie przypominają archiwalne walentynkowe wpisy do wieczornego poczytania: http://www.girlsinheels.pl/pinky-love/, http://www.girlsinheels.pl/love-bridge/, http://www.girlsinheels.pl/winter-love/.

Dziewczyna pije kawę

Sukienka – NA-KD

Płaszcz – Desigual

Botki – Calvin Klein

Torebka – Candice

Opaska – Bijou Brigitte

Dziewczyna w knajpie Żuk


4 thoughts on “Mroźne Walentynki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *