Tęsknota za latem

Tęsknota za latem

Deszcze, wichury i słoty nastrajają mnie nostalgicznie i sprawiają, że coraz mocniej tęsknię za odchodzącym latem…

Ostatni kilkudniowy pobyt we Włoszech (o którym pewnie jeszcze niebawem wspomnę 😉 ) uświadomił mi, że jednak jestem południowym typem, który doskonale czuje się w promieniach słońca.

Dlatego z pewną dozą melancholii przedstawiam Wam ostatni już mój letni outfit, którego zdjęcia zaledwie kilkanaście dni temu były wykonywane na Starym Rynku w Poznaniu.

na starym

Letnia kolekcja marki Gerry Weber, z której pochodzi zarówno sukienka, jak i lekka jeansowa kurteczka to zestawienie pięknych pasteli, cudownie korespondujących z letnią aurą. Ciekawe, orientalne wzory zaczerpnięte z tureckiej kultury współbrzmią z kolorową elewacją kamienic i nadają zdjęciom szczypty „cukierkowatości”.

stary

Nieodłączna tego lata część stylizacji w postaci torebko – koszyka, tym razem w wersji okrągłej, uspokaja całość i dodaje wizerunkowi nutki eko. 😉

bag

Krótka kurteczka ładnie odcina sylwetkę w pasie, dzięki niej stylizacja nabiera optycznej lekkości.

żakiet

Niebieskie szpilki w pastelowe cienkie paseczki idealnie współgrają z sukienką, jednak poznański Stary Rynek nie należy do najłatwiejszych terenów do poruszania się w takich butach – trzeba stąpać bardzo ostrożnie i z gracją.

szpilki

Za spacerami w taką pogodę i w takim stroju będę tęsknić przez najbliższe miesiące. Arrivederci estate…

Sukienka – Gerry Weber

Kurtka – Gerry Weber

Szpilki – Venezia

Torebka – Mango

Okulary przeciwsłoneczne – Furla

stary4 thoughts on “Tęsknota za latem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *