Little Black Purse

Little Black Purse

Dla każdej z nas jest jak nowa para butów  – nieważne ile ich masz, każda kolejna cieszy i poprawia samopoczucie. Torebka, ukochany niezbędnik osobisty jest dopełnieniem każdego stroju. Ta najważniejsza, „pierwsza wśród równych” to mała czarna, która pasuje do WSZYSTKICH okazji.

torebka

Kluczowe cechy czarnej torebki, stanowiącej bazę wielu stylizacji, to jej kompaktowość oraz wysoka jakość wykonania. To nasz wierny towarzysz wielu randek, wyjść biznesowych czy kulturalnych, dlatego dobrze jest poświęcić trochę czasu i pieniędzy na jej znalezienie. Powinna spełniać nasze najważniejsze potrzeby, być na tyle duża by pomieściła wszystkie osobiste drobiazgi i na tyle mała, by wygodnie się ją nosiło i by nie przyćmiła naszej kreacji.

Czarna torebka upiększy nie tylko wieczorową, czy elegancką koktajlową suknię, swoją uniwersalność wyrazi również przy młodzieżowym, sportowym outficie. Jako ulubienica projektantów  i wszystkich marek odzieżowych pojawia się w wielu odsłonach właściwie w każdym sezonie modowym.

kobieta z torebką

Torebka towarzyszyła kobiecie praktycznie od zawsze, a jej początków badacze doszukują się nawet u naszych praprzodków (skórzane worki służące do przenoszenia jedzenia i ziół). Tak naprawdę jednak rozwój nastąpił wraz ze zmianami w XIX wiecznej modzie, gdy strój stawał się wygodniejszy, suknie wyzbywały się kieszeni i zakamarków, a kobiety miały coraz więcej swoich intymnych tajemnic. To złoty wiek kaletnictwa, dający początek takim markom jak Louis Vuitton czy Maison Hermés.

torebka

Mój must – have, czarna kwadratowa torebka z kolekcji Kazar, to prawdziwy skarb z szafy. Łatwo odnajduje się w każdej sytuacji, zarówno na jubileuszowych m urodzinach, na wieczornym wyjściu do klubu, jak i na wiosennym spotkaniu kawowym na werandzie z przyjaciółką.

na fotelu

Mogę posiedzieć wygodnie w wiklinowym fotelu, przyglądać się budzącej do życia przyrodzie i delektować się pyszną kawą, trzymając torebkę na kolanach. Bohaterka dnia dobrze się czuje w towarzystwie czarnych botków na wysokim słupku, płaszczyka buclé ze skórzanymi rękawami oraz kremowej sukienki z ciekawym patternem.

z kawą

Torebka – Kazar

Buty – Gino Rossi

Płaszcz – no name

Sukienka – Mango

Okulary – Gucci

Rękawiczki – no name3 thoughts on “Little Black Purse”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *