Letnia koszula w paski

Letnia koszula w paski

Letni office look wcale nie musi być nudny. Wystarczy połączyć ciekawą, jednak niezbyt krzykliwą kolorystykę  z dobrymi, przewiewnymi materiałami i już mamy gotowy przepis na wygodną stylizację doskonale nadająca się do biura, w którym spędzamy 1/3 dnia. Po 17:00 wystarczy tylko zmienić torebkę na mniej formalną, na przykład okrągłą wersję koszyka, i już jesteśmy gotowe na kawkę z koleżanką.

Dziewczyna stoi przy ruchomych schodach

Jestem przykładem osoby, która najlepiej czuje się w mocnych, nasyconych barwach, jednakże są momenty, w których lubię na siebie założyć spokojniejsze tony. W przypadku błękitu moje cieple uczucia do niego pozostają trochę nieodwzajemnione, dlatego jeśli się na niego decyduję w stylizacji, to tylko w połączeniu z bielą. Zatem wiskozowa koszula w paski prezentowana na zdjęciach jest dla mnie idealnym wyborem. Połączenie jej z błękitnymi spodniami sprawia, że całość wygląda lekko i świeżo.

Dziewczyna ubrana na niebiesko stoi przy szarej ścianie

Stylistki modowe proponują, by błękity zestawiać z beżem. Takie spokojne, cieliste tony ciekawie prezentują się na dosyć ekstrawaganckich butach, typu żelazko. Te ciężkie sandały na platformie triumfalnie wracają do łask, dzięki modelowi Farrah YSL, który pojawił się na stopach Carrie i Mirandy w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” – „And just like that”. Zdjęcia prezentujące stylizacje dziewczyn z serialu (który nie miał jeszcze swojej premiery) sprawiają, że ten typ letnich butów wyprzedaje się na pniu. Nie czekajcie zatem ani chwili dłużej i polujcie na sandały – żelazka na letnich wyprzedażach. 😉

Dziewczyna w biało niebieskiej koszuli i niebieskich spodniach stoi przy przejściu podziemnym

Na naszym blogu modowym już kilkukrotnie pojawiały się letnie koszule w ciekawych stylizacjach, przypomnę chociażby: http://www.girlsinheels.pl/weekendowy-letni-look-z-biala-koszula/, czy http://www.girlsinheels.pl/biala-koszula-z-przeswitujacym-efektem/.

Koszula – Gerry Weber

Spodnie – Gerry Weber

Buty – Zara

Dziewczyna w niebieskim stroju i beżowych butach zakłada okulary na głowę

Dziękuję @karoliny.style oraz marce GERRY WEBER za przepiękną stylizację.4 thoughts on “Letnia koszula w paski”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *