Sukienka w kolorze zieleni

Sukienka w kolorze zieleni

Pierwsze tygodnie września były nieprzyzwoicie ciepłe. Pogoda pozwalała na noszenie lekkich sukienek, pomimo, że na chodnikach spadające liście tworzyły brązowe dywany. W takiej przecudnej aurze i w pełnym słońcu powstawały malownicze zdjęcia do dzisiejszego wpisu.

ławka

Ostatnie dni lata nastroiły mnie nieco melancholijnie i romantycznie, mogłam pomarzyć o kolejnych wyjazdach w egzotyczne miejsca siedząc na bujanej ławeczce wymoszczonej poduchami. Brązowy taras z widokiem na wciąż jeszcze zielony lasek oraz okalający ławkę bluszcz stały się doskonałym dopełnieniem kolorystycznym dla zielono – czerwonej stylizacji, towarzyszącej mi w tych ucieczkach w obłoki. 😉

Delikatna, jakże niejesienna sukienka w kolorze butelkowej zieleni uszyta jest ze zwiewnego materiału, a jej wydłużony tył i niesymetryczny krój dodają sylwetce lekkości.

ławka

Mocnym kontrapunktem do zielonej sukienki są czerwone dodatki – moje ulubione lakierowane szpilki  oraz urocza torebka w kształcie serca.

na ławce

Jesień dotarła już do nas z deszczem i zimnem, ale zdjęcia z sesji „Late Summer Green”  sprawiają, że nadal czuję na twarzy ciepłe promienie słoneczne.

pierścionek

Sukienka – Reserved

Szpilki – Venezia

Torebka – Venezia

Pierścionek – Apart6 thoughts on “Sukienka w kolorze zieleni”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *