Laminacja rzęs z botoksem – Salon Manifiq

Laminacja rzęs z botoksem – Salon Manifiq

Dziś zapowiadany wcześniej post kosmetyczny.  Testujemy nowy zabieg w Salonie Manifiq, który już dobrze znacie.

Laminacja rzęs z botoksem czyli Ellebana One Shot Lash Lift jest przeznaczona dla wszystkich, którym podoba się efekt jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg ten wzmacnia i odżywia rzęsy. Oczywiście im są one dłuższe, tym lepszy efekt uzyskamy. 🙂

Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.
Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.

Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs, dlatego jest dla nich całkowicie bezpieczny.

Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOKS, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. BOTOKS NIE ZAWIERA: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu i formaldehydów.

Ostatnim etapem jest LAMINACJA, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu. U mnie zabieg przyniósł oczekiwany rezultat i na pewno nie raz z niego skorzystam.

Dziękujemy Pani Kasi – Właścicielce Salonu Manifiq za możliwość przetestowania nowego zabiegu i zrobienia zdjęć do posta.

Zapraszamy: https://www.facebook.com/KasiaManifiq/2 thoughts on “Laminacja rzęs z botoksem – Salon Manifiq”

  • Bardzo fajny zabieg z opisu – ja niestety mam proste ale krótkie rzęsy, ciekawa jestem czy zadziała 😛

    • Na pewno zadziała, najbardziej spektakularny efekt dają długie rzęsy, ale przy krótkich prostych na pewno będzie widać różnicę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *