Henna pudrowa – Salon Manifiq

Henna pudrowa – Salon Manifiq

Dziś kolejna nowość w Salonie Manifiq – henna pudrowa brwi.

O niewłaściwą stylizację brwi wcale nie jest trudno. Jeden błąd i wyglądają na nienaturalne, a nawet karykaturalne. Dzięki właściwej pielęgnacji oraz nadaniu im  kształtu i koloru będą stanowiły ramę dla twarzy, podkreślając w niej to, co najlepsze.

Zabieg henny pudrowej trwa około 45 minut (przygotowanie z wyrysowaniem – 15min + preparat na brwiach 30min). Brow Henna Levchuk dba o zniszczone włoski i przywraca wzrost brwi o 60% , ponieważ zawiera ekstrakt z liści bezcierniowego lawsonitu egipskiego, wyciąg z liści irańskiego indygo oraz ekstrakt z liści drzewa kakaowego.

Na początku brwi zostaną starannie wymierzone i obrysowane w celu zabezpieczenia skóry dookoła. Następnie nakładana jest wcześniej przygotowana henna.

Czas oczekiwana na efekt to maksymalnie 30 minut, ale warto. Dlaczego? Ponieważ henna pudrowa jest znacznie trwalsza od zwykłej. Pozostawia ona efekt tatuażu od 5-14 dni na skórze, a do 6 tygodni na włoskach. Po zmyciu preparatu, Pani Kasia wyregulowała mi brwi, pozbywając się zbędnych włosków.

Post powstał we współpracy z Salonem Manifiq. Dziękujemy za możliwość przetestowania zabiegu oraz wykonania foto-relacji.

https://www.facebook.com/KasiaManifiq/2 thoughts on “Henna pudrowa – Salon Manifiq”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *