Fights on! – F16

Fights on! – F16

Moda militarna, przeżywająca obecnie swój wzlot, jest bardzo bliska mojemu sercu, a ja dodatkowo zafascynowana stylistyką a’la Top Gun zawsze dobrze się czułam w oliwkowych kolorach. Letnie klimaty i słoneczne promienie przebijające ze zdjęć podkreślają wojskową kolorystykę i mam nadzieję ocieplą Wam jesienne dni.

kobieta i samolot f16

Chciałabym pokazać Wam dzisiaj moją wspaniałą przygodę, jaką było uczestnictwo w sesji z niesamowitym bojowym myśliwcem. Bliskie spotkanie z potęgą maszyny sprawiło, że czułam się jak Terri Nunn śpiewająca „Take my breath away”. Tak właśnie spełniają się  dziewczęce marzenia!

kobieta i samolot f16

Już samo przygotowanie do sesji, załatwianie (przy dużym wsparciu i pomocy Riny) niezbędnych pozwoleń, klimat panujący na planie oraz uzyskiwanie akceptacji zdjęć po sesji miały posmak ekskluzywności, niesamowitości i tajemniczości  byłam przez chwilę częścią czegoś co normalnie jest poza moim zasięgiem. Niesamowite uczucie.

kobieta i samolot f16

Jako Top Gun Girl pokazałam się Wam w 2 stylizacjach: prostych oliwkowych spodniach połączonych z T-shirtem z wojskowym printem oraz w sukience z maskującym wzorem.

kobieta i f16

Spodnie w kolorze bazowym khaki są bardzo uniwersalne, pasują do wielu stylizacji i okazji, można też śmiało stwierdzić, że dobrze wyglądają na każdym typie figury. Połączenie z wzorzystym T-shirtem Night Jungle Dream daje ciekawy i bardzo wygodny komplet na co dzień.

kobieta w sukience i f16

Dopasowana sukienka do kostek z rozcięciami po bokach nadaje się na imprezową stylizację, a sznytu dodają jej czerwone szpilki. W takim outficie czułam się jak seksowna pin-up girl z kalendarza dla pilotów. 🙂

kobieta na tle f16

Bliskość mechanicznego jastrzębia oraz cała wojskowa otoczka, która towarzyszyła temu przedsięwzięciu sprawiły, że wydarzenie to pozostanie na długo w mojej pamięci. Czy w Was również wzbudzają zachwyt samoloty bojowe?

Spodnie – Zara

T-shirt – Monnari

Sukienka – no name

Szpilki – Kazar8 thoughts on “Fights on! – F16”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *