Dzień Dziecka na wesoło

Dzień Dziecka na wesoło

W każdym z nas, gdzieś w głębi serca, schowane pod płaszczykiem codzienności, mieszka małe dziecko, uwielbiające śmiech, dobrą zabawę i niczym niezmąconą radość. Dziś zatem pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa. Świętujmy na całego i cieszmy się z każdej przyjemnej chwili.

Dobrym pretekstem do uśmiechu jest wizyta w nowo otwartym w Poznaniu Be Happy Sweet Art & Illusion Museum i wykonanie tam cukierkowych zdjęć. Plany przygotowane specjalnie pod instagramowe „sweet focie” zmiękczą niejedno serce i wyzwolą niesamowitą kreatywność.

Efekty mojej zabawy w taką formę ekspresji możecie właśnie prześledzić na blogu modowym 🙂

Czyż to nie piękne być znowu niewinnym, wierzyć w jednorożce i królewny z bajek? Świat od razu staje się przyjemniejszy i przytulniejszy!

Unicorn

Dzień Dziecka świętujemy już od prawie 70 lat. Święto pojawiło się w kalendarzu zasadniczo po to by upowszechniać idee związane z Prawami Dziecka. Pamiętajmy, że data ta wiąże się nie tylko z zabawą, słodkościami czy drobnymi prezentami. Jest to przede wszystkim wyraz szacunku i miłości dla Najmniejszych Istot. Dajmy temu wyraz o tym każdego dnia. 🙂

By poczuć się jak radosny podlotek postanowiłam postawić na młodzieżowy outfit – cytrynową bluzę z napisem i klasyczne chinosy z kamuflażowym wzorem. Do tego dobrałam czarne sneakersy ze srebrnymi wstawkami i wynalazłam bajerancką torebkę w kształcie awokado. Od razu PESEL poszedł w zapomnienie. 😉 Dla modowej stylistki to nie problem przeistoczyć się na chwilę w kilka lat młodszą wersję siebie.

Dzień był słodki, jak plany zdjęciowe w muzeum. Mam nadzieję, ze Wy bawiliście się dziś równie dobrze. Girls in Heels życzą wszystkiego najlepszego dla wszystkich Dzieci! Będąc blogiem modowym chcemy pamiętać o ważnych datach nie tylko dla świata fashion 😉

Bluza – Sinsay

Spodnie – Gap

Sneakersy – Liu Jo

Torebka – Miniso4 thoughts on “Dzień Dziecka na wesoło”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *