Desert Rose

Desert Rose

Wiosną zawsze nasila się we mnie potrzeba poszukiwania koloru – zarówno za oknem, na spacerach, jak i w codziennych stylizacjach. Na pierwszy wiosenny spacer wybrałam zatem różową sukienkę, której ciekawa kolorystyka „desert rose” świetnie koresponduje z zieloną, budzącą się do życia natura.

Pałac Biedrusko

Rozszerzające się rękawy, krój o modelu A oraz delikatny motyw z metalowych oczek przy dekolcie sukienki przypominają nieco stylistykę boho, dlatego beżowa prostokątna torba z frędzlami stanowi doskonałe uzupełnienie tego wiosennego stroju.

Elementem szczególnie zwracającym na siebie uwagę są beżowe buty ze skóry na koturnie, których wygodę doceniam zawsze na niedzielnych spacerach.

Różowa sukienka

Koturny, to nie tylko komfort przechadzki, to również ukłon w stronę wielowiekowej tradycji wywodzącej się z antycznego teatru. Ten sprytny sposób stawania się wyższym i bardziej smukłym (a także bardziej widocznym) zarezerwowany był w starożytnej Grecji tylko dla mężczyzn – aktorów (gdyż tylko męskiej części społeczeństwa wolno było występować na scenie). Wyobrażacie sobie w dzisiejszych czasach zmusić Wasze drugie połówki do takich „akrobacji”? Tak mógł się ubierać tylko Prince ;).

Torebka z frędzlami

Ważnym dodatkiem stylizacji jest prosty płaszcz w czarno-biała kratkę oraz brązowe okulary przeciwsłoneczne. Tak ubrana mogę witać wiosenną pogodę na spacerze w Biedrusku.

Alejka w Biedrusku

Sukienka – Reserved

Buty – River Island

Płaszcz – Atmosphere

Okulary – Esprit

Torebka – Warehouse1 thought on “Desert Rose”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *