Dziewczyny Camaro

Dziewczyny Camaro

Chevrolet Camaro został zaprojektowany i wyprodukowany przez koncern General Motors jako odpowiedź na Mustanga Pantherę. Pierwszy egzemplarz zaprezentowano 12 września 1966 roku w Deroit. Podczas konferencji prasowej towarzyszącej prezentacji nowego auta, na pytanie dziennikarzy: „Czym jest Camaro?” otrzymano odpowiedź: „To małe, złośliwe zwierzę, które zjada Mustangi”.

W rzeczywistości nazwa pochodzi od francuskiego „camarade” (towarzysz) i ma sugerować koleżeństwo dobrych przyjaciół, ponieważ tym właśnie powinien być ten samochód dla swojego właściciela.

Camaro to typowy pony car – sportowy amerykański samochód z kompaktowym nadwoziem. Brał udział w niezliczonych wyścigach, szczególną popularność zyskał w wyścigach równoległych (drag racing).

Pojawia się również w popkulturze: jako model Hot Wheels, jako specjalna wersja dla Lego (dla Lego Speed Champions), czy też jako tryb samochodowy postaci Bumblebee z Transformers.

Można go również zobaczyć w teledysku grupy Gorillaz „Stylo”:

https://www.youtube.com/watch?v=nhPaWIeULKk

Nasze stylizacje odzwierciedlają nastrój „Fast & furious”. Koszule w kratę połączone z obcisłymi jeansami i wysokie szpilki.

A Wy lubicie wyścigi samochodowe?

Rina

koszula – Stradivarius

jeansy – Tchibo Store

szpilki – Gino Rossi

okulary przeciwsłoneczne – H&M

Jane

koszula – Zara

t-shirt – Reserved

jeansy – Zara

szpilki – Gino Rossi

okulary przeciwsłoneczne – Moschino

Partnerem postu jest Mustang Clinic, któremu dziękujemy za wsparcie.  http://mustangclinic.com10 thoughts on “Dziewczyny Camaro”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *