Bluza w kolorze ceglastym

Bluza w kolorze ceglastym

Mieszanie się różnych stylów w ubiorze jest ostatnio bardzo trendy. Stylizacje modowe zdają się być coraz bardziej śmiałe i niejednorodne, a połączenia – kiedyś nie do pomyślenia – przestają zaskakiwać. Wszystko to zawdzięczamy swobodnemu i nieskrępowanemu podejściu do mody stylistek reprezentujących kierunek streetwear, który zręcznie połączyły z czystą klasyką.

Dziewczyna siedzi na schodach

Na zdjęciach do dzisiejszego posta takie eklektyczne połączenie sportowej bluzy z kwiecistą sukienką i skórzanymi botkami prezentuję Wam w iście miejskiej przestrzeni. Wraz z naszymi Fotografami zawędrowaliśmy na Jeżyce, czyli do dzielnicy Poznania, która od kilku lat stała się centrum kulinarnym z wyśmienitymi małymi śniadalniami, knajpkami z egzotycznym jedzeniem i winiarniami. W każdym możliwym miejscu, wśród pięknie zrewitalizowanych kamienic, pojawiły się gastronomiczne cuda, jedno ciekawsze od drugiego.

Dziewczyna czyta menu

Naszą uwagę przykuł bajecznie kolorowy wystrój tybetańskiej restauracji Tashimomo, idealny do słonecznych jesiennych kadrów. Dodatkowo, zamówiony przez nas sernik na mleczku kokosowym z mango stał się hitem popołudnia i ucztą dla podniebienia. Jakże się cieszę, że udało mi się odwiedzić to miejsce jeszcze przed gastronomicznym lockdownem…

Sernik i kawa

Wracając do stroju – przewodnim elementem jest w nim bawełniana bluza z dużym napisem i mocną, ceglastą barwą. Dobrałam ją do rozkloszowanej, lekkiej sukienki w egzotyczne kwiaty i flamingi, łącząc tym samym młodzieżowy styl z formą nieco zwiewno – romantyczną. Ważne jest, żeby takiego miksu nie przedobrzyć, dlatego wzorzysty dół połączony jest z jednolitą górą.

Dziewczyna w bluzie siedzi na kolorowym krześle

Do takiego zestawienia idealnie pasują beżowe botki oraz bordowa torebka. Każdy z elementów stroju odzwierciedla jedną z barw znajdujących się na wzorze sukienki. Dzięki temu całość stylizacji wygląda sensownie i spójnie.

Dziewczyna stoi w drzwiach restauracji

Na blogu modowym GiH pojawiały się już bluzy, jednakże zestawienia te były bardziej sportowe i w klasycznej konwencji. Niemniej zachęcam do przypomnienia sobie tych kolorowych fotek: http://www.girlsinheels.pl/dzien-dziecka-na-wesolo, http://www.girlsinheels.pl/stylizacja-z-szalonym-rozem/.

Sukienka – Medicine

Bluza – Pepe Jeans

Botki – Venezia

Torebka – Mohito

Spinka – Bijou Brigitte

Dziewczyna bierze torebkę z krzesła


6 thoughts on “Bluza w kolorze ceglastym”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *