Hipisowska stylizacja z okrągłą torebką

Hipisowska stylizacja z okrągłą torebką

”Jesteś dzieckiem wszechświata nie mniej niż drzewa i gwiazdy, masz prawo być tutaj.  I czy to jest dla ciebie jasne, czy nie – wszechświat jest bez wątpienia na dobrej drodze.”

hippie

Słowa „Dezyderaty” Ehrmanna, do której lubili odwoływać się hippisi, towarzyszyły mi przez całą nastoletnią część życia. Zafascynowana kulturą, filozofią i modą Dzieci Kwiatów kształtowałam swoje gusta, poglądy i ambicje w oparciu o ich wartości i do teraz czuję bliski z nimi związek.

hippie

Cieszy mnie zatem powrót w modzie do lat 70. i postanowiłam, że stylizacja w tym klimacie będzie pożegnaniem ostatnich dni tegorocznej ciepłej jesieni. Niemal letnia aura i klimatyczne miejsce w okolicy Zamku Przemysła dodatkowo upiększyły prezentowane zdjęcia.

hippie

Jeansowe spodnie o dzwonowatym kroju mają długie, fikuśne rozporki na każdej z nogawek. Dobrane do tego granatowe espadryle w paski wydłużają sylwetkę.

Bluzka z hiszpańskim dekoltem i wiązaniem z przodu ma rozkloszowane rękawy, a jej delikatne pionowe paseczki dodają dziewczęcego uroku.

hippie

Kontrapunktem stylizacji, takim niemal czerwonym alertem, jest fantastyczna pleciona torebka w kształcie koła. Przyciąga uwagę i stanowi najmocniejszy element całej stylizacji.

red

„Bądź pogodny. Dąż do szczęścia.”

Koszula – Mango

Spodnie – Mango

Torebka – Mango

Espadryle – Bata

hippie7 thoughts on “Hipisowska stylizacja z okrągłą torebką”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *