Bag for Work

Bag for Work

Torba – najlepszy przyjaciel kobiety – towarzyszy jej praktycznie w każdej sytuacji. Musi sprostać wielu oczekiwaniom, być prosta, wygodna, lekka i uniwersalna, a zarazem modna, efektowna, trendy…
Najwięcej czasu spędza z nami torba przeznaczona do pracy, taka w której można pomieścić niezbędny zestaw rzeczy na 8 godzin „harówki”.

Torba biznesowa nie może być krzykliwa, powinna cechować się ponadczasową elegancją i wysoką jakością wykonania.

Nie może być zbyt wielka, gdyż utrudni nam to poruszanie się z nią, czy przechowywanie przy biurku, ale także nie może być miniaturowa, powinny się tam zmieścić notatnik czy tablet.

Moja ulubiona towarzyszka biurowa jest wykonana z czarnej skóry, wykończona srebrnymi nitami i ma kształt trapezu.
Łatwo dobrać do niej stylizację w codziennym pośpiechu (w tym przypadku czarno – brązową), a jej funkcjonalność sprawia, że wszystkie ważne rzeczy osobiste, portfel, klucze czy kosmetyki, są pod ręką i łatwo dostępne.

Torba to także miejsce, w którym powinno znaleźć się nasze drugie śniadanie. Nie zapominajmy o nim w porannym niedoczasie. ????

Jak wygląda taki poranek przed pracą z torbą w roli głównej?
Otóż zawsze sprawdzam, czy wszystkie potrzebne rzeczy są na miejscu. Poza dokumentami, telefonem, kluczami czy jedzeniem ważną rolę odgrywają elementy odświeżania wizerunku: perfum, pomadka, chusteczki oraz, niezbędna dla ujarzmiania długich włosów, szczotka Tangle Teezer.

Jeszcze tylko wykonanie telefonu potwierdzającego poranne spotkanie i jestem gotowa. ????

Torebka i buty – Kazar
Sukienka – Mohito2 thoughts on “Bag for Work”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *