Arbonne Test

Arbonne Test

W ostatni weekend miałyśmy niebywałą okazję przetestowania kosmetyków kolorowych marki Arbonne. Ta szwajcarska firma istnieje już od 36 lat. Idee, które przyświecją jej produktom to czystość, bezpieczeństwo i korzyści.

Do przetestowania otrzymałyśmy całą gamę dostępnych kosmetyków kolorowych! Było w czym wybierać. Nie zdołamy zrecenzować każdego z nich, ale wybrałyśmy kilka perełek wartych zakupu 🙂 .

Z kosmetyków bazowych sypki puder mineralny SPF 15 o nazwie Got You Covered skradł nasze serca 🙂 . Warstwowo pokrywa skórę ukrywając niedoskonałości. Pudełeczko posiada przesiewacz, który utrzymuje puder w środku zabezpieczając przed rozsypaniem, wystarczy pociągnąć pędzlem po przesiewaczu i produkt w odpowiedniej ilości gotowy jest do aplikacji na skórę twarzy. Efekt jest naturalny i taki najbardziej cenimy!

Kolejny produkt to cienie do powiek All in the Eyes, które są naprawdę bardzo dobrze napigmentowane! Kolory poszczególnych cieni po nałożeniu na powiekę mają tę samą intensywność jak w pudełku. Niewiele jest firm, gdzie można polegać na tym co widzimy otwierając produkt. Pomijamy fakt, że niektóre są matowe, czy z delikatnym połyskiem, po prostu dzięki tym cieniom kolor, którego oczekujesz jest w twoim zasięgu. Na zdjęciu para cieni: Mist/Storm.

Błyszczyk do ust Glossed Over to nasz kolejny faworyt. Trzyma się kilka godzin, jest dość gęsty i dzięki temu doskonale nawilża usta. Wypróbowane podczas całego dnia zdjęć 🙂 Jane ma na ustach kolor Cardinal 🙂

Na szczególną uwagę zasługują także pędzle. Tak wiemy, że może to tylko akcesoria, ale naprawdę jakość ich wykonania robi wrażenie!

Kosmetyki Arbonne są dostępne w Polsce od dwóch lat w kanale dystrybucji bezpośredniej, dlatego, aby sprawdzić czy Wam również przypadną do gustu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez FB. Pozdrawiamy !

https://www.facebook.com/ID481012813/?fref=ts

 3 komentarzy odnośnie “Arbonne Test”

  • 2 lata na rynku polskim, a ja nie znałam tej firmy, może dlatego, że się nie reklamują za bardzo, no i jakby nie było najbardziej znane firmy, które sprzedają kosmetyki przez konsultantów to Avon i Oriflame. A tu proszę taka jakby wyższa półka !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *